Wzory koszulek

Wzory koszulek

TANIE NADRUKI – DRUKARNIA NADRUKÓW

CZYLI JAK SZYBKO, TANIO I DOBRZE WYKONAĆ NADRUK…

Jesteśmy drukarnią reklamową o dwuletniej tradycji i doświadczeniu. Wykonujemy nadruki dla firm i organizacji, głównie na tkaninach: koszulkach, ubraniach roboczych i sportowych, a także nadruki na nietypowych powierzchniach. W zależności od rodzaju nadruku oraz nakładu wykonujemy nadruki różnymi technikami: termotransfer (flex, flex cyfrowy, flock, laser),haft i nadruk DTG. Zajmujemy się również reklamą zewnętrzną, wykonujemy szyldy, banery czy kasetony. Drukujemy też naklejki, roll-upy, fototapety, plakaty itp. Wykonujemy nadruki na różnych gadżetach od długopisów przez prndriwy, kubki czy też grawer w drewnie. Zajmujemy się także małą poligrafią, drukując materiały typu wizytówki, ulotki czy foldery reklamowe. Możemy wykonać dla Ciebie lub Twojego Klienta prawie każdy nadruk na prawie każdej tkaninie i zrobimy to tanio, solidnie i najszybciej jak tylko będzie to możliwe. Możemy to zrobić kompleksowo od projektu do gotowego wyrobu, jak i wykonując projekty już gotowe, dostarczone przez klienta. Nadruki wykonamy zarówno na odzieży, którą do nas przyniesiesz, jak i na zakupionej u nas.

Druk cyfrowy charakteryzuje się następującymi cechami:

  • materiały przeznaczone do druku są dostarczane do urządzenia drukującego w postaci danych komputerowych,
  • komputerowy zapis cyfrowy pozwala na druk bezpośredni lub poprzez nośnik pośredni,
  • w przypadku występowania nośnika pośredniego obraz znajdujący się na nim jest kasowany i zapisywany na nowo po każdym cyklu drukowania,
  • istnieje możliwość zmian dowolnych elementów graficznych lub tekstowych dla każdej kolejnej odbitki (personalizacja),
  • w urządzeniu najczęściej brak formy drukowej (nie dotyczy risografii). Swoistą formą drukową jest sam zapis cyfrowy,
  • obraz drukowy tworzony jest w cyfrowej maszynie drukarskiej i to bezpośrednio w miejscu, z którego rozpoczyna się druk.

Wzory koszulek